Narozeninové oslavy

POŘÁDÁME PRO DĚTI PÁRTY STOLETÍ

Už se to pomalu blíží. Ten nejoblíbenější den v roce – oslava narozenin. Uspořádejte oslavu pro svého potomka s jeho kamarády v Klubu Slunečnice a my vám můžeme zaručit, že děti budou mít o zábavu postaráno. Nabízíme uspořádání oslavy čistě pod naší taktovkou s vybraným tématem, občerstvením, zábavou na míru a malou fotografickou dokumentací průběhu oslavy. Druhá varianta je, že vám „přenecháme“ prostor pro vaši oslavu v našem klubu s programem, který si sami zajistíte.

Oslava s tématem na míru

VAŠE AKCE BUDE JEDINEČNÁ

Dokážeme vám připravit událost, kterou si vaše děti užijí od začátku do konce a na kterou jen tak nezapomenou. Řekněte nám, co je baví, jakou pohádku mají nejraději, jaké jídlo jim chutná a my vám vymyslíme program ušitý na míru.

Témata v nabídce

• Avengers
  • Princess Party
  • Safari – Jungles party
  • Balonková mánie
  • Barevná párty (vyberte oblíbenou barvu oslavence)

PARAMETRY OSLAVY

Kdy

Kterýkoliv pátek od 17.00 do 19.00 hodin nebo o víkendu*

Délka oslavy

2 hodiny

Pro koho

Oslavy s programem jsou určeny dětem BEZ přítomnosti rodičů

Minimální věk

4 roky

2.890Kč

max 8 dětí

Malá oslava

Menší oslava pro maximálně 8 dětí včetně oslavence

4.490Kč

max 14 dětí

Velká oslava

Vélká oslava pro maximálně 14 dětí včetně oslavence

Co všechno cena zahrnuje

• Výzdobu prostor a dekorace dle vybrané tematiky (balónky, slavnostní tabule, girlanda).
  • Možnost výběru tematiky: Avengers, Princess Party, Safari & Jungle Party, Balonková mánie, Barevná párty.
  • Přítomnost koordinátora a animátora na 2 hodiny plné her a soutěží.
  • Nápoje: 2 litry sladkého pití dle domluvy, džbán s vodou, lahev dětského šampaňského.
  • Pokrmy: slané a sladké pečivo, ovocná/zeleninová mísa (dle sezónní nabídky).

Doprovodný program

• LEGO hrátky
    • stavění se stavebnicí LEGO Education, vhodné pro děti 7+ (oslava max 8 dětí)
    • stavění se stavebnicí LEGO DUPLO Stroje, vhodné pro děti 4+ (oslava max 8 dětí)
  • princeznovský salon krásy
  • kreativní dílnička plná tvoření

Doprovodný progrma je za příplatek 500 Kč pro malou oslavu a 800 Kč pro velkou oslavu.

Pro vaše děti zajistíme i speciální program

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

Cena: dle domluvy

ZOO KOUTEK

Délka programu: 1,5 hodiny
Rezervaci je třeba nahlásit měsíc dopředu.

KERAMICKÁ DÍLNA

Děti si během oslavy vyrobí keramický výrobek dle domluvy.
Cena: 120 Kč/dítě
Výrobek si děti hned neodnesou, ten po oslavě pojede na vypálení.

Podmínky rezervace oslav

OBJEDNÁVKA, ZÁLOHA A POSLEDNÍ DETAILY

Rezervace termínu platí v okamžiku potvrzení přijetí objednávky a složení nevratné zálohy 600 Kč. Objednávka je závazná a ve společném zájmu je doladit všechny detaily nejpozději 3 dny před samotnou oslavou.

Máte zájem o téma, které nemáme v nabídce? Dejte nám vědět 2 měsíce dopředu a my vám oslavu v duchu oblíbené pohádky připravíme.

Cena pronájmu prostor je 600 Kč / h. Lze rezervovat blok nejméně 3 hodin.

Záloha je nevratná. Složením zálohy se zavazujete dodržet domluvený čas a datum narozeninové oslavy s programem nebo pronájmu.

* Za oslavy s tématem na míru, nebo doplňkový programem konané o víkendu účtujeme příplatek 500Kč.

Nezávazná poptávka